Warmhaus Kombi Servisi

Warmhaus kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Warmhaus Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Warmhaus Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Warmhaus yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Warmhaus Kombi Servisi | Aynı Gün Warmhaus Kombi Tamirat

Warmhaus kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Warmhaus Kombi Servisi | Warmhaus Orijinal Yedek Parça

Warmhaus kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Warmhaus orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Warmhaus talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Warmhaus Arıza Servisi | Bir Sene Warmhaus Bakım Garantisi

Warmhaus kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Warmhaus kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Warmhaus kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Warmhaus kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Warmhaus kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Warmhaus kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Warmhaus Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Warmhaus Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Airfel Kombi Arıza Kodları

Warmhaus Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketlendi:                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara