Vestel Kombi Servisi - Kombi Bakımı

Vestel kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Vestel Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Vestel Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Vestel yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Vestel Kombi Servisi | Aynı Gün Vestel Kombi Tamirat

Vestel kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Vestel Kombi Servisi | Vestel Orijinal Yedek Parça

Vestel kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Vestel orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Vestel talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Vestel Arıza Servisi | Bir Sene Vestel Bakım Garantisi

Vestel kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Vestel kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Vestel kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Vestel kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Vestel kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Vestel kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Vestel Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Vestel Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Vestel Kombi Arıza Kodları

Vestel Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Whatsapp Ara Tıkla Ara