Ümraniye Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta 

Ümraniye kombi servisi Aren Teknik kombici Rafet usta yönetiminde, İstanbul dahilinde tüm semtlere profesyonel kombi arıza servisi vermektedir. Çağrı aldığımızda hemen Ümraniye arıza adresine ulaşarak kombi tamiratı başlar. Sorun ne boyutta olursa olsun, hatta kombiyi servis merkezimize almak gerekse bile, gecikmeden aynı gün çalışır vaziyette yerine monte edilerek teslimat yapılır.

Ümraniye Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta

Ümraniye müşterilerimize kombi teknik servisimizi aramadan önce kombi sistemlerinde buradaki kontrolleri yapmalarını öneririz. Belki de kombide bir sorun yoktur!
Kombinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak gibi iki görevi vardır. Yani yaşayacağınız kombi bağlantılı sorunlar büyük oranda ya kalorifer sisteminizde veya sıcak su tedarikinde kendini gösterecektir. Kaloriferlerin iyi ısıtmama gibi problemleri varsa bunun sebebi kombi olmayabilir. Tesisat ve peteklerde zamanla oluşan çamurdan dolayı tıkanmalar kalorifer sisteminin performansını olumsuz etkileyerek ısınma sorunlarına yol açarlar. Bu durumda 2 yılda bir yaptıracağınız petek temizliği daha az doğalgaz faturası ödeyip il günkü gibi ısınmanızı sağlayacaktır. Bunların dışında sadece kombinin kendisinde görülen arızalar ortaya çıkabilir. Örneğin kombinin su damlatması ve su eksiltmesi fazlaca görülen sorunlardır. Bu durumlarda arızaların daha fazla büyüyerek masrafların artmasını önlemek için hemen kombi servisini aramanız akıllıca olacaktır.

Ümraniye Kombi Servisi | Kombi Tamircisi Rafet Usta

Ümraniye kombi servisi Aren Teknik servis çağrısı aldığında hemen adrese ulaşarak tamirat çalışmalarına başlar. Öncelikli amaç tamiratı yerinde gerçekleştirmektir. Eğer bu mümkün görünmüyorsa kombi yerinden sökülerek servis merkezimize alınır ve gerekli onarımlar itinalı şekilde yapılarak aynı gün içinde yerine takılıp çalışır vaziyete getirilir.
Her marka ve modelde kombiye orijinal yedek parça desteğiyle arıza servisi vermekteyiz. Onarımını yaptığımız kombiler 1 yıl boyunca firmamızın ücretsiz garantisi altındadır.
Firmamız kombi, kazan gibi ısıtma sistemleri tamiratı yanında her marka klima tamiratını da garantili olarak gerçekleştirmektedir.  Ümraniye petek temizliği ve Ümraniye ikinci el kombi ihtiyaçlarınız için de firmamızı arayabilirsiniz.

Ümraniye Kombi Tamircisi Rafet Usta

Ümraniye kombici Rafet usta Baymak kombi ve klima sektörünün her kademesinde yıllarca görev yaptıktan sonra kombi, klima servisi konusunda piyasada 20 yıldan fazla bir süredir haklı bir yer edinerek başarılarını devam ettirmektedir. Başarımızın sırları aslında çok basittir. Kombi ve klima teknolojisini çok iyi biliyoruz, bu konularda kendimizi devamlı geliştiriyoruz ve en önemlisi sözümüzde mutlaka duruyoruz. Hepsi bu kadar!


Adem Yavuz Altınşehir Armağanevler Aşağıdudullu Atakent Cemil Çakmak Çamlık Dumlupınar Elmalıkent Esenevler Esenkent Esenşehir Fatih Sultan Mehmet Hekimbaşı Huzur Ihlamurkuyu İnkilap İstiklal Kazım Karabekir Madenler Mehmet Akif Namık Kemal Necip Fazıl Parseller Saray Site Şerifali Tantavi Tatlısu Tepeüstü Topağacı Yamanevler Yukarıdudullu.

Ümraniye Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta
Whatsapp AraTıkla Ara