Rafet usta varsa çöp kombi yoktur. Arayın fiyat alın, kararınızı sonradan verin. Üstelik vereceğimiz fiyata ek olarak tam bir sene ücretsiz garanti hizmeti veriyoruz. Çünkü biz kombi arızalarında akılcı ve teknik çözümlerle orijinal – kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz.

Kombi servisi | Kombici rafet usta | Aren Teknik Servis

Uçup giden fiyatları karşısında profesyonel kombi tamiratı her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Fakat bu durumda da başka riskler ortaya çıkmaktadır. Yetkili olmayan kişilerin yapmaya çalışırken daha da bozdukları kombilerden tutun da tamir için götürülüp sonrasında geri gelmeyen ve bulunamayan kombilere kadar her türlü hikaye medyada dolaşmaktadır.
Kombici Rafet usta yıllardır çıkardığı işlerin kalitesi ve samimi müşteri ilişkilerinin derinliği sonucunda elde ettiği altın değerindeki bilinirliğini riske etmeden çalışmalarına devam etmekte. Kombi tamiri, kazan tamiri, klima tamiri, petek temizleme ve 1 yıl garantili 2.el kombi satış fiyatlarımız hakkında lütfen arayınız. Kombi tamir servisimiz 7×24 hizmet vermektedir.Garantili kombi arıza servisi | Doğalgaz kombi tamircisi

Aren Teknik kombi servisi olarak İstanbul’un tüm semtlerine 7 gün 24 saat garantili profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. Doğalgaz kombisi arıza yaptığında kısa zaman içinde adresinize ulaşıp yerinde tamirat yaparak sizleri uzun süre soğukta bırakmıyoruz. Tamirat sırasında kullandığımız tüm yedek parçalar o markanın orijinal yedekleridir ve 1 yıl ücretsiz garantimiz altındadır. Tamiratını yaptığımız kombinin tüm bakımlarını da yapıp, fabrika talimatlarına göre testlerini de tamamladıktan sonra çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
Biz doğalgaz kombi servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Yaptığımız kombi onarımları teknik bilgi ve engin tecrübeye dayandığından tamir edilen kombiler uzun süreler sorunsuz çalışır. Ayrıca abartmadan makul kombi tamir ücretleri olarak sadece hakkımız olan miktarı talep ettiğimizden, ilk defa servis verdiğimizin tüm müşterilerimiz sonrasında kalıcı müşterilerimiz arasına girmişlerdir. Tüm müşterilerimize bu vesileyle bize verdikleri bu değer için çok teşekkür ederiz.

Ambalajında yeni kombi satışı | Sıfır kombi fiyatlarımızı sorunuz

Aren Teknik kombi satış mağazasında cazip fiyatlarla, ambalajında tanınmış marka kombilerin toptan ve parkende pazarlamasını da yapmaktadır. Yeni kombi ihtiyacınızda firmamızı arayıp fiyat almanız farkları görmeniz açısından menfaatiniz icabıdır. Yeni kombi seçiminde evinizin konumu, alanı ve diğer bazı faktörlerin etkili olduğunu unutmayalım. Bizi aradığınızda evinize en uygun ve ekonomik yeni kombi önerilerimizle sizi aydınlatıp yardımcı olmaktan ayrıca memnun kalacağız.

2. el kombi satışı | 1 yıl garantili ikinci el ucuz kombi

Aren Teknik olarak piyasadan tedarik ettiğimiz az kullanılmış kombilerin gerekli teknik bakımlarını yaparak yenileyip piyasa fiyatlarının yarısı kadar bir bedele, Yeni kombilerden verim açısından hemen hemen hiç bir farkı olmayan 2. el kombi talep eden kıymetli müşterilerimize 1 yıl garantili olarak satış yapmaktayız. Günlük ikinci el kombi fiyatı ve marka model bilgisi almak için lütfen firmamızı arayınız.

Klima servisi | Klima tamir bakım onarım

İklim değişiklikleri sonucu artan klima talepleri, fiyatları yukarı çekerken, daha uzun süre çalışmak zorunda kalan klimalar daha çok arıza yapmaktadırlar. Aren Teknik klima servisi olarak her marka klimanın onarımlarını ve bakımlarını aynı gün içinde orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştirip, bakımlarını yaptıktan sonra 1 sene garantili olarak işleme almaktayız. Klima servisimiz 7×24 kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Petek temizleme | Cihazla petek temizliği

Kalorifer petekleri içinde belli bir çalışma süresi sonunda tesisat ve petek içi paslı döküntüler oluşmaktadır. Bu döküntüler zamanla birikip çamur yığını haline gelerek petek içi kanalları tıkayıp sıcak suyun petek içinde rahatça dolaşmasını önlerler. Petek içi dolaşımını yapamayan sıcak su üzerindeki ısıyı bırakmadan peteği terk ettiği için kullanıcı zaman geçtikçe daha az ısınır. Bunu kombi ısısını yükselterek telefi etmeye çalışan kullanıcı bundan da sonuç alamadığı gibi gittikçe çok daha fazla doğalgaz tüketmeye başlar. Peteklerin ısıtmaması sorununa tek çözüm 2 yılda bir petek temizliği yaptırılmasıdır. Firmamız gelişmiş cihazlarla çift yönlü petek yıkama yapmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine acil kombi servisi hizmetimiz vardır

Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Ümraniye Pendik Tuzla Üsküdar Sultanbeyli Şile Sancaktepe Maltepe Kartal Kadıköy Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Sultan Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Şişli Sultangazi Zeytinburnu

Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Whatsapp AraTıkla Ara