Siemens Kombi Servisi

Siemens kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Siemens Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Siemens Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Siemens yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Siemens Kombi Servisi | Aynı Gün Siemens Kombi Tamirat

Siemens kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Siemens Kombi Servisi | Siemens Orijinal Yedek Parça

Siemens kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Siemens orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Siemens talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Siemens Arıza Servisi | Bir Sene Siemens Bakım Garantisi

Siemens kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Siemens kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Siemens kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Siemens kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Siemens kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Siemens kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Siemens Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Siemens Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Siemens Kombi Servisi Siemens Kombi Bakımı
Aren Kombi Whatsapp Aren Kombi