Sarıyer Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta 

Sarıyer kombi servisi Aren Teknik kombici Rafet usta yönetiminde, İstanbul dahilinde tüm semtlere profesyonel kombi arıza servisi vermektedir. Çağrı aldığımızda hemen Sarıyer arıza adresine ulaşarak kombi tamiratı başlar. Sorun ne boyutta olursa olsun, hatta kombiyi servis merkezimize almak gerekse bile, gecikmeden aynı gün çalışır vaziyette yerine monte edilerek teslimat yapılır.

Sarıyer Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta

Sarıyer müşterilerimize kombi teknik servisimizi aramadan önce kombi sistemlerinde buradaki kontrolleri yapmalarını öneririz. Belki de kombide bir sorun yoktur!
Kombinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak gibi iki görevi vardır. Yani yaşayacağınız kombi bağlantılı sorunlar büyük oranda ya kalorifer sisteminizde veya sıcak su tedarikinde kendini gösterecektir. Kaloriferlerin iyi ısıtmama gibi problemleri varsa bunun sebebi kombi olmayabilir. Tesisat ve peteklerde zamanla oluşan çamurdan dolayı tıkanmalar kalorifer sisteminin performansını olumsuz etkileyerek ısınma sorunlarına yol açarlar. Bu durumda 2 yılda bir yaptıracağınız petek temizliği daha az doğalgaz faturası ödeyip il günkü gibi ısınmanızı sağlayacaktır. Bunların dışında sadece kombinin kendisinde görülen arızalar ortaya çıkabilir. Örneğin kombinin su damlatması ve su eksiltmesi fazlaca görülen sorunlardır. Bu durumlarda arızaların daha fazla büyüyerek masrafların artmasını önlemek için hemen kombi servisini aramanız akıllıca olacaktır.

Sarıyer Kombi Servisi | Kombi Tamircisi Rafet Usta

Sarıyer kombi servisi Aren Teknik servis çağrısı aldığında hemen adrese ulaşarak tamirat çalışmalarına başlar. Öncelikli amaç tamiratı yerinde gerçekleştirmektir. Eğer bu mümkün görünmüyorsa kombi yerinden sökülerek servis merkezimize alınır ve gerekli onarımlar itinalı şekilde yapılarak aynı gün içinde yerine takılıp çalışır vaziyete getirilir.
Her marka ve modelde kombiye orijinal yedek parça desteğiyle arıza servisi vermekteyiz. Onarımını yaptığımız kombiler 1 yıl boyunca firmamızın ücretsiz garantisi altındadır.
Firmamız kombi, kazan gibi ısıtma sistemleri tamiratı yanında her marka klima tamiratını da garantili olarak gerçekleştirmektedir.  Sarıyer petek temizliği ve Sarıyer ikinci el kombi ihtiyaçlarınız için de firmamızı arayabilirsiniz.

Sarıyer Kombi Tamircisi Rafet Usta

Sarıyer kombici Rafet usta Baymak kombi ve klima sektörünün her kademesinde yıllarca görev yaptıktan sonra kombi, klima servisi konusunda piyasada 20 yıldan fazla bir süredir haklı bir yer edinerek başarılarını devam ettirmektedir. Başarımızın sırları aslında çok basittir. Kombi ve klima teknolojisini çok iyi biliyoruz, bu konularda kendimizi devamlı geliştiriyoruz ve en önemlisi sözümüzde mutlaka duruyoruz. Hepsi bu kadar!


Ayazağa Baltalimanı Bahçeköy Büyükdere Cumhuriyet Çayırbaşı Darüşşafaka Derbent Emirgân Fatih Sultan Mehmet Ferahevler İstinye Kâzım Karabekir Kireçburnu Kocataş Maden Pınar Poligon PTT Evleri Reşitpaşa Rumelihisarı Rumelikavağı Maslak Tarabya Yeniköy Yenimahalle

Sarıyer Kombi Servisi | Kombici Rafet Usta
Whatsapp AraTıkla Ara