Sanica Kombi Servisi

Sanica kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Sanica Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Sanica Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Sanica yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Sanica Kombi Servisi | Aynı Gün Sanica Kombi Tamirat

Sanica kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Sanica Kombi Servisi | Sanica Orijinal Yedek Parça

Sanica kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Sanica orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Sanica talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Sanica Arıza Servisi | Bir Sene Sanica Bakım Garantisi

Sanica kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Sanica kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Sanica kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Sanica kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Sanica kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Sanica kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Sanica Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Sanica Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Sanica Kombi Arıza Kodları

Sanica Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketler :                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara