Royal Kombi Servisi

Royal kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Royal Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Royal Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Royal yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Royal Kombi Servisi | Aynı Gün Royal Kombi Tamirat

Royal kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Royal Kombi Servisi | Royal Orijinal Yedek Parça

Royal kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Royal orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Royal talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Royal Arıza Servisi | Bir Sene Royal Bakım Garantisi

Royal kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Royal kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Royal kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Royal kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Royal kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Royal kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Royal Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Royal Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Airfel Kombi Arıza Kodları

Prothern Kombi Warmhaus Kombi Servisi Royal Kombi Servisi Baxi Kombi Servisi İmmergas Servisi Profilo Servisi Sanica kombi servisi Kiturami Servisi Ariston Servisi Daikin Kombi Vestel Kombi Servisi Buderus Servisi Bosch Kombi Demirdöküm Kombi ECA Kombi Vaillant Servisi Viessmann Servisi Alarkol Kombi Airfel Servisi Ferroli Servisi Beko Kombi Arçelik Kombi Baymak Servisi
Royal Kombi Servisi
Whatsapp Ara Tıkla Ara