Mitsubishi Kombi Servisi

Mitsubishi kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Mitsubishi Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Mitsubishi Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Mitsubishi yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Mitsubishi Kombi Servisi | Aynı Gün Mitsubishi Kombi Tamirat

Mitsubishi kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Mitsubishi Kombi Servisi

Mitsubishi Kombi Servisi | Mitsubishi Orijinal Yedek Parça

Mitsubishi kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Mitsubishi orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Mitsubishi talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Mitsubishi Arıza Servisi | Bir Sene Mitsubishi Bakım Garantisi

Mitsubishi kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Mitsubishi kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Mitsubishi kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Mitsubishi kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Mitsubishi kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Mitsubishi kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Mitsubishi Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Mitsubishi Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Aren Kombi Whatsapp Aren Kombi