LG Kombi Servisi

LG kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir LG Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı LG Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal LG yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

LG Kombi Servisi | Aynı Gün LG Kombi Tamirat

LG kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

LG Kombi Servisi | LG Orijinal Yedek Parça

LG kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü LG orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri LG talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

LG Arıza Servisi | Bir Sene LG Bakım Garantisi

LG kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek LG kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında LG kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

LG kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi LG kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik LG kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren LG Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun LG Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

LG Kombi Servisi LG Kombi Bakımı
Aren Kombi Whatsapp Aren Kombi