Kombi Teknik Servisi Periyodik Bakım Hizmeti

Aren Kombi Teknik Servisi iklimlendirme sistemlerine uzun yıllara dayanan teknik bilgi ve tecrübelerini kullanarak müşterilerine profesyonel hizmetler vermektedir. Doğalgaz kombi arızaları konusunda İstanbul içi tüm semt ve mahallelere gün içinde hızlı servis vererek aynı gün kombinizi 1 yıl garantili olarak çalışır duruma getiriyoruz.

Kombi teknik servisi Aynı gün servis ve onarım

Kombi arızaları genellikle ısınma ve sıcak su sorunları görüldüğünde anlaşılacağı gibi, bu sorunlar olmadığında da kombi sorunsuz çalışıyor anlamına gelmez. Bu sebepten dolayı kombi ve çevresini zaman zaman kontrol etmek daha büyük sorunların önüne geçecektir.
Kombiden yüksek ses geliyorsa, yere su damlıyorsa, su basıncı yüksekse veya sürekli düşüyorsa kalorifer ve sıcak su sisteminiz sorunsuz çalışıyor gibi görünse de sistem verimsiz çalışmakta ve çok yakında daha büyük sorunlar açarak tamamen duracaktır. Bu sorun belirtilerinin yanında ısınma ve sıcak su sorunlarında kombi üzerindeki ışıklar arızanın ne olduğu hakkında genel mesajlar verirler. Kalorifer radyatörlerinin petek temizliği yapılmış olmasına rağmen ısınmaması, sıcak suyu açtığınızda peteklerin devreye girmesi, sıcak suyun gelmemesi ve kombi üzerindeki ışıkların hata mesajları vermeleri durumunda teknik servisimiz aynı gün anında size ulaşıp arızaya müdahale ederek o gün içinde onarıp 1 yıl servis garantili olarak tarafınıza teslim edecektir.
Kombi tamiratları her markanın kendi servis talimatları doğrultusunda, orijinal yedek parçalar ve elektronik kartlar kullanılarak itinayla yapılmaktadır.

Kombi teknik servis Periyodik bakım hizmeti

Kombi zaman içinde alev, yüksek ısı ve suyun olumsuz etkileriyle ilk günkü performansını kaybeder. Daha kaliteli ve pahalı kombilerde bu süre daha uzun olabilir ama sonunda yine de arıza yapacaklar veya en azından verimleri düşecektir. Örneğin eşanjör olarak adlandırılan parça suyun ısıtıldığı parçadır ve bu işlemi alevler içinde gerçekleştirir. Eşanjör hangi metalden yapılırsa yapılsın içindeki su 60 dereceyi geçince  kireç yaparak eşanjörün içindeki kanalları tıkayarak verimin düşmesine neden olur. Bu örnekte de görüldüğü gibi kombinin yapısındaki birçok eleman aynı anda performans düşüklüğü göstererek verim düşüklüğüne ve daha büyük arızalara yol açabilirler.
Böyle büyük ve çözümü masraflı sorunlarla karşı karşıya kalmamak ve daha az ödeyerek iyi ısınmak için kombinizin periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanızı öneririz.

Profesyonel teknik ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz. Hemen bugün kombi servisi ve periyodik bakım hizmeti için lütfen çağrı merkezi hattımızı arayınız.

Bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine acil servis hizmetimiz vardır

Prothern Kombi Warmhaus Kombi Servisi Royal Kombi Servisi Baxi Kombi Servisi İmmergas Servisi Profilo Servisi Sanica kombi servisi Kiturami Servisi Ariston Servisi Daikin Kombi Vestel Kombi Servisi Buderus Servisi Bosch Kombi Demirdöküm Kombi ECA Kombi Vaillant Servisi Viessmann Servisi Alarkol Kombi Airfel Servisi Ferroli Servisi Beko Kombi Arçelik Kombi Baymak Servisi
Whatsapp Ara Tıkla Ara