İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir İmmergas Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı İmmergas Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal İmmergas yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

İmmergas Kombi Servisi | Aynı Gün İmmergas Kombi Tamirat

İmmergas kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

İmmergas Kombi Servisi | İmmergas Orijinal Yedek Parça

İmmergas kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü İmmergas orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri İmmergas talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

İmmergas Arıza Servisi | Bir Sene İmmergas Bakım Garantisi

İmmergas kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek İmmergas kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında İmmergas kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

İmmergas kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi İmmergas kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik İmmergas kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren İmmergas Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun İmmergas Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

İmmergas Kombi Arıza Kodları

İmmergas Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketlendi:                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara