ECA Kombi Servisi - Kombi Bakımı

ECA kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir ECA Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı ECA Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal ECA yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

ECA Kombi Servisi | Aynı Gün ECA Kombi Tamirat

ECA kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

ECA Kombi Servisi | ECA Orijinal Yedek Parça

ECA kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü ECA orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri ECA talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

ECA Arıza Servisi | Bir Sene ECA Bakım Garantisi

ECA kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek ECA kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında ECA kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

ECA kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi ECA kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik ECA kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren ECA Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun ECA Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

ECA Kombi Arıza Kodları

ECA Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Whatsapp Ara Tıkla Ara