Daikin Kombi Servisi

Daikin kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Daikin Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Daikin Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Daikin yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Daikin Kombi Servisi | Aynı Gün Daikin Kombi Tamirat

Daikin kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Daikin Kombi Servisi | Daikin Orijinal Yedek Parça

Daikin kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Daikin orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Daikin talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Daikin Arıza Servisi | Bir Sene Daikin Bakım Garantisi

Daikin kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Daikin kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Daikin kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Daikin kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Daikin kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Daikin kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Daikin Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Daikin Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Daikin Kombi Arıza Kodları

Daikin Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketlendi:                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara