Buderus Kombi Servisi - Kombi Bakımı

Buderus kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Buderus Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Buderus Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Buderus yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Buderus Kombi Servisi | Aynı Gün Buderus Kombi Tamirat

Buderus kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Buderus Kombi Servisi | Buderus Orijinal Yedek Parça

Buderus kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Buderus orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Buderus talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Buderus Arıza Servisi | Bir Sene Buderus Bakım Garantisi

Buderus kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Buderus kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Buderus kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Buderus kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Buderus kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Buderus kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren, Buderus Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Buderus Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketler :                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara