Bosch Kombi Servisi - Kombi Bakımı

Bosch kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Bosch Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Bosch Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Bosch yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Bosch Kombi Servisi | Aynı Gün Bosch Kombi Tamirat

Bosch kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Bosch Kombi Servisi | Bosch Orijinal Yedek Parça

Bosch kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Bosch orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Bosch talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Bosch Arıza Servisi | Bir Sene Bosch Bakım Garantisi

Bosch kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Bosch kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Bosch kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Bosch kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Bosch kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Bosch kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren, Bosch Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Bosch Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketler :                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara