Beretta Kombi Servisi

Beretta kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Beretta Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Beretta Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Beretta yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Beretta Kombi Servisi | Aynı Gün Beretta Kombi Tamirat

Beretta kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Beretta Kombi Servisi | Beretta Orijinal Yedek Parça

Beretta kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Beretta orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Beretta talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Beretta Arıza Servisi | Bir Sene Beretta Bakım Garantisi

Beretta kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Beretta kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Beretta kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Beretta kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Beretta kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Beretta kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren Beretta Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Beretta Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Beratta Kombi Arıza Kodları

Beretta Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Whatsapp Ara Tıkla Ara