Arçelik Kombi Servisi - Kombi Bakımı

Arçelik kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Arçelik Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Arçelik Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Arçelik yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Arçelik Kombi Servisi | Aynı Gün Arçelik Kombi Tamirat

Arçelik kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Arçelik Kombi Servisi | Arçelik Orijinal Yedek Parça

Arçelik kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Arçelik orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Arçelik talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Arçelik Arıza Servisi | Bir Sene Arçelik Bakım Garantisi

Arçelik kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Arçelik kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Arçelik kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Arçelik kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Arçelik kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Arçelik kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren, Arçelik Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Arçelik Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Arçelik Kombi Arıza Kodları

Arçelik Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketler :                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara