Alarko Kombi Servisi - Kombi Bakımı

Alarko kombi servisi Aren Teknik 20 yılı aşkın bir süredir Alarko Kombi arıza ve bakım servisi olarak bir sene garantili teknik hizmet vermektedir. Arızalı Alarko Kombi cihazınız arızası her ne olursa olsun, servis talep ettiğiniz gün içinde orijinal Alarko yedek parça kullanılarak onarılıp bakım garantili olarak devreye alınır.

Alarko Kombi Servisi | Aynı Gün Alarko Kombi Tamirat

Alarko kombi arızası için çağrı merkezimiz arandığında yetkili teknik ekibimiz en kısa sürede adrese ulaşarak kombi arıza onarım işlemlerini başlatır ve aynı gün içinde bakımlarını da gerçekleştirip çalışır vaziyette, bir sene garantili olarak müşteriye teslimatı yapılır.

Alarko Kombi Servisi | Alarko Orijinal Yedek Parça

Alarko kombi onarımlarında kullandığımız parçaların tümü Alarko orijinal yedek parçalarıdır. Yedek parça değişiklikleri Alarko talimatları doğrultusunda yapılıp test edildikten sonra kombi güvenle müşteriye teslim edilir. Kombi tamiri sırasında asla ikinci el parçalar kullanılmaz. Kısaca onarım işlemlerinden sonra güvenlik açısından kaygılanmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yoktur.

Alarko Arıza Servisi | Bir Sene Alarko Bakım Garantisi

Alarko kombi bakımını her sene yaz ayları sonunda yaptırmanız yüksek randımanla ısınmanızı sağlaması yanında, sizi yüksek doğalgaz faturalarından koruyacak ve olası arızaları asgariye indirerek Alarko kombinin ömrünü de uzatacaktır. Firmamız arıza onarımı sırasında Alarko kombi bakımı da yaparak arıza onarımı sonrası bir sene garanti vermektedir.

Alarko kombinizin onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Sonbahar aylarında yaptıracağınız petek temizliği sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi ısınacağınız gibi Alarko kombinin de ömrünü uzatmış olacaksınız. Aren Teknik Alarko kombi servis hizmetleri dışında ek olarak çift taraflı petek temizleme ve yıkama hizmeti de vermektedir.

Isıtma sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Aren, Alarko Kombi arıza ve kombi bakım birimimiz 7 gün 24 saat kesintisiz mesaisine devam etmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Alarko Kombi ustası gerektiği zaman çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından bizim için çok değerlisiniz!

Alarko Kombi Arıza Kodları

Alarko Kombi Servisi – Kombi Bakımı
Etiketler :                                                                                                                                                                     
Whatsapp Ara Tıkla Ara