Akıncılar kombi servisi | Akıncılar klima servisi | Akıncılar 2. el kombi | Akıncılar petek temizleme

Akıncılar kombi servisi Aren Teknik Rafet usta yönetiminde, İstanbul dahilinde tüm Akıncılarlere profesyonel ve garantili arıza servis hizmeti vermektedir. Çağrı aldığımızda hızla Akıncılar bölgesindeki arıza adresine ulaşarak servis hizmetini başlatırız. Sorun ne boyutta olursa olsun, hatta kombiyi servis merkezimize almak gerekse bile, aynı gün içinde onarılıp çalışır vaziyette teslimatı yapılır.

Akıncılar kombi servisi Akıncılar kombici Rafet usta

Akıncılar müşterilerimize teknik servisimizi aramadan önce  buradaki kontrolleri yaparak arıza olup olmadığını kesinleştirmelerini öneririz.
Kombinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak gibi iki görevi vardır. Yani yaşayacağınız sorunlar büyük oranda ya kalorifer sisteminizde veya sıcak su tedarikinde kendini gösterecektir. Kaloriferlerin iyi ısıtmamak gibi problemleri varsa bunun sebebi başka sebepler olabilir. Tesisat ve peteklerde zamanla oluşan çamurdan dolayı tıkanmalar kalorifer sisteminin performansını olumsuz etkileyerek ısınma sorunlarına yol açarlar. Bu durumda 2 yılda bir yaptıracağınız petek temizliği daha az doğalgaz faturası ödeyip ilk günkü gibi ısınmanızı sağlayacaktır. Bunların dışında sadece kombide görülen arızalar ortaya çıkabilir. Örneğin su damlatması ve su eksiltmesi fazlaca görülen sorunlardandır. Bu durumlarda arızaların daha fazla büyüyerek masrafların artmasını önlemek için hemen Akıncılar kombi servisi çağrı merkezini aramanız akıllıca olacaktır.

Akıncılar kombi servisi Akıncılar kombi tamircisi Rafet usta

Akıncılar kombi servisi Aren Teknik servis çağrısı aldığında hemen adrese ulaşarak tamirat çalışmalarına başlar. Öncelikli amaç tamiratı yerinde gerçekleştirmektir. Eğer bu mümkün görünmüyorsa kombiniz servis merkezimize alınır. Gerekli onarımlar itinalı şekilde yapılarak aynı gün içinde yerine takılıp çalışır vaziyete getirilir.
Her marka ve modelde kombiye orijinal yedek parça desteğiyle arıza servisi vermekteyiz. Onarımını yaptığımız kombiler 1 yıl boyunca firmamızın ücretsiz garantisi altındadır.
Firmamız kombi, kazan gibi ısıtma sistemleri tamiratı yanında her marka klima tamiratını da garantili olarak gerçekleştirmektedir. Akıncılar petek temizliği ve Akıncılar ikinci el kombi ihtiyaçlarınız için de firmamızı arayabilirsiniz.

Akıncılar Aren Teknik Rafet usta

Akıncılar kombi servisi Kombici Rafet usta
Aren Kombi Whatsapp Aren Kombi